Objednávka prémiového tréninku

Trénink o obsahovém marketingu s konzultacemi a offline přístupem

Nejlepší způsob, jak efektivně dělat obsahový marketing bez přešlapů, je pořídit si prémiový trénink. V rámci něho získáte všechny materiály a podporu kompletního tréninku, ale navíc budete mít možnost privátních konzultací a offline verzi tréninku. Podívejte se, co všechno můžete získat:

V rámci standardního tréninku získáte:

Vzdělávací trénink s více než 50 praktickými videi
Možnost neomezených dotazů na zabezpečeném členském fóru s podporou Josefa Řezníčka
Přístup do členské sekce po celý 1 rok a neomezené přehrávání videí
Pracovní listy a dokumenty pro rychlý start s obsahovým marketingem
Garanci vrácení peněz do 30 dnů
Bonusové materiály, slovníček a další obsah

Navíc s prémiovým tréninkem získáte:

Vše, co nabízím ve standardním tréninku

Získáte vše, včetně 1 roku neomezeného přístupu do členské sekce, všechny lekce, bonusové materiály, pracovní listy, přístup na fórum pro diskutování nejasností a vašich problémů a další věci.

4 hodiny individuálních konzultací přes telefon či Skype

Pro mnoho z vás je důležité, abyste nabyté znalosti přetavili na úspěch v podnikání, a chcete mít u ruky odborníka na obsahový marketing, který vám pomůže zkontrolovat vaši strategii, zhodnotit aktuální stav, poradí s konkrétním řešením či s novými nápady na obsah. Využití je čistě na vás.

Offline verze tréninku

Navíc získáte offline verzi tréninku, kterou si můžete prohlížet i mimo připojení k internetu, včetně všech doplňujících informací a vzorů z online tréninku. Studovat tak budete moci opravdu odkudkoliv, kde budete mít počítač.

4 hodiny konzultací a offline verze tréninku obvykle stojí 7 000 Kč. V rámci tréninku MarketingObsahem.cz vám ale nabízím možnost objednat si tyto věci jen za 4 000 Kč k ceně standardního tréninku. Ušetříte tedy asi 40 % z ceny.

Vyplňte údaje pro objednání: