Pozor, objednávka nedokončena: Získejte Prémiové členství

Standardní trénink s prémiovými konzultacemi a offline přístupem k tréninku

Myslíte to s obsahovým marketingem opravdu vážně? Získejte prémiové členství, v rámci kterého vám poskytnu 4 hodiny individuálních konzultací přímo se mnou, tvůrcem tréninku. Navíc získáte offline přístup ke všem videím.

Co získáte s prémiovým členstvím:

Vše, co nabízím ve standardním tréninku

Získáte vše, včetně 1 roku neomezeného přístupu do členské sekce, všechny lekce, bonusové materiály, pracovní listy, přístup na fórum pro diskutování nejasností a vašich problémů a další věci.

Offline verze tréninku

Navíc získáte offline verzi tréninku, kterou si můžete prohlížet i mimo internet, včetně všech doplňujících informací a vzorů z online tréninku. Studovat tak budete moci opravdu odkudkoliv, kde budete mít počítač.

4 hodiny individuálních konzultací přes telefon či Skype

Pro mnoho z vás je důležité, abyste nabyté znalosti přetavili na úspěch v podnikání a chcete mít u ruky odborníka na obsahový marketing, který vám pomůže zkontrolovat vaši strategii, zhodnotit aktuální stav, poradit s konkrétním řešením, s novými nápady na obsah. Využití je čistě na vás.

Výhodná nabídka prémiového členství:

4 hodiny konzultací a offline  verze tréninku obvykle stojí 7 000 Kč. V rámci tréninku MarketingObsahem.cz vám ale nabízím možnost objednat si tyto věci jen za 4 000 Kč k ceně standardního tréninku. Ušetříte tedy asi 40 % z ceny.